Gdzie jesteś? O nas

NIKA BRA-FITING: O nas

Czy wiesz, że 80% kobiet nosi źle dopasowany biustonosz? Jeszcze niespełnia 10 lat temu, kobiety nie wiedziały jak prawidłowo dobrać stanik do swoich piersi.

Dzięki powstaniu sztuki Brafittingu można dopasować odpowiedni rozmiar biustonosza do swoich piersi, także pod względem ich kształtu i konsystencji.

 

Czym dokładnie jest Brafitting? Z języka angielskiego "bra" – biustonosz, "fit" – dopasować/przymierzać. Więc jest to dopasowanie biustonosz do rozmiaru i kształtu piersi.

Specjalizuje się w tym brafitterka. Jest osobą, która pomaga dobrać odpowiedni stanik, który będzie idealnie dopasowany do biustu kobiety, więc podchodzi się do tego indywidualnie. Ma także obowiązek przekazać cenne informacje odnoszące się do jego noszenia, jak i technik pielęgnacji piersi.

NiKA jest przedsiębiorstwem z 18letnią tradycją.

Pomogłyśmy już 1387 kobietom w niespełna 3 lata zrealizować ich marzenia, związane z wyglądem zewnętrznym.

Kobiet na świecie jest miliony i każda ma inne piersi, więc dlaczego zmuszamy się do typowego 75C lub 75B?

Rozmiarówka nie kończy się na D, o czym przekonało się już trochę kobiet.

Noszenie biustonosza to nie kara, a przywilej dla Twoich piersi i twojego samopoczucia. Zacznij od teraz, aby biustonosz odpowiednio dopasowany dał Tobie pewność siebie, siłę i zdrową postawę.  

 

 

Typowy błąd wśród 80% kobiet. Być może jesteś wśród nich

 

Mierząc się pod biustem centymetrem krawieckim wychodzi Ci NA PRZYKŁAD 70 cm. Jest to obwód stanika, czyli tzw. podbiuście.
Dlaczego w sklepie kupujesz obwód większy niż mamy? Kupujesz 75, 80, 85 (analogicznie do podanego przykładu).

Co się potem dzieje?
Mocno ciągniesz ramiączkami tak, że tył ramiączek łączy się z przodem, a zapięcie (czyli haftki) wchodzą nam na 7 kręg kręgosłupa na plecach.

Czy tego chcesz? 
W przyszłości możesz oczekiwać wżerów w ramionach oraz zwyrodnień kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym, bo swój biust utrzymujesz na ramiączkach, zamiast na obwodzie (czyli podbiuściu). Jeżeli zmienisz swoje nastawienie uchronisz się przed tym, a ciężar biustu nosząc na podbiuściu (które powinno być ciaśniej niż masz pod biustem) rozkładasz na cały kręgosłup.

 
 
Krótka Historia Biustonosza
 
Pierwsze biustonosze powstały w starożytnej Grecji dla kobiet, które odczuwały boleści podczas uprawiania sportu. Najważniejsza z nich była opaska zwana "apodesmos", która niewiele ma wspólnego z dzisiejszym biustonoszem.
Przełom nastąpił dopiero w 1914 roku, kiedy to amerykanka Mary Phelps-Jacob(wnuczka wynalazcy statku parowego) wpadła na pomysł zszycia ze sobą dwóch trójkątnym, jedwabnych chusteczek i kawałka tasiemki.
Swój patent sprzedała za 1500$ firmie Warner Brother, która rozpoczęła masową produkcję. Z jej pomysłu korzystamy do dziś. Ten biustonosz z trójkątnymi miseczkami to nic innego jak klasyczne bikini.
 
 

NEWSLETTER

Chcesz być na bierząco z nowościami w naszym sklepie? Zostaw swój adres e-mail poniżej a my powiadomimy Cię o nadchodzących promocjach.

Producenci