Gdzie jesteś? Promocje

NIKA BRA-FITING: Promocje

#Fakt – Najpiękniejsze Piersi Mają Kobiety w Okresie Ciąży!

Dla każdej z nas wygląd i kondycja naszych piersi jest ważna.
W ciąży piersi zmieniają swój kształt i rozmiar, aby przygotować się do karmienia. Stają się większe, jędrniejsze, krągłe oraz doskonale wypełniają dekolt.

W utrzymaniu piersi w dobrej formie podczas ciąży, po porodzie oraz po okresie laktacji niezbędny jest prawidłowo dobrany biustonosz!


Więzadła Coopera (włókna kolagenowe) są to spirale, które idą od obojczyka do środka piersi i od podbiuścia do środka sutka. Kiedy nie mają one wystarczającego podtrzymania, spirale te rozciągają się co powoduje, że nasze piersi stają się obwisłe i w późniejszym etapie już noszone są na wysokości łokcia..


Wahania wielkościowe biustu "mam" zaczynają się na początku ciąży do rozwiązania i od pierwszego dnia życia dziecka do trzeciego miesiąca. Następnie biust i pokarm normują się. Kiedy pokarm przybiera piersi powiększają się, kiedy dziecko się naje piersi się zmniejszają. Skóra i stan piersi starają się do tego dopasować i w tym momencie jeżeli nie mają odpowiedniego podtrzymania, włókna kolagenowe rozciągają się. Aby zachować pięknie piersi jak za „czasów ciążowych” - cały okres ciąży, cały czas laktacji i 6 miesięcy po laktacji chodzimy i śpimy w staniku!


JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNI BIUSTONOSZ NA CIĄŻĘ?

Kupując biustonosz na początku ciąży zapinamy go na ostatnią haftkę, zostawiając sobie „rezerwę” na ewentualne powiększenie się obwodu.

W trakcie ciąży i rośnięcia brzuszka zaczynamy się pomału przepinać dochodząc do pierwszej haftki z brzegu.

Po porodzie postępujemy w odwrotny sposób, czyli przepinamy się od zewnętrznej haftki do tej wewnętrznej.

Biustonosz w obwodzie nie powinien być zbyt luźny, nie powinien również uciskać, ale jednak powinien stanowić odpowiednie podtrzymanie dla piersi. Obwód musi być precyzyjnie wyważony.

Stanik do karmienia najlepiej dobrać w ósmym miesiącu ciąży z lekkim luzem, ponieważ piersi przygotowując się do karmienia zwiększają swoją objętość o rozmiar lub czasami nawet o dwa. Należy uwzględnić w miseczce miejsce na wkładkę laktacyjną.

 

Drogie Mamy oraz Przyszłe Mamy zachęcamy Was gorąco do dbania o swoje biusty w czasie ciąży, w czasie laktacji i po, aby po tym okresie pozostały one w świetnej kondycji.

 

Wypełnij ankietę, aby otrzymać indywidualne porady w doborze odpowiedniego rozmiaru. Aby przejść do ankiety kliknij w ten link: ANKIETA

NEWSLETTER

Chcesz być na bierząco z nowościami w naszym sklepie? Zostaw swój adres e-mail poniżej a my powiadomimy Cię o nadchodzących promocjach.

Producenci