Gdzie jesteś? Zobacz metamorfozy

NIKA BRA-FITING: Zobacz metamorfozy

 
#1 Pierwsza metamorfoza

 

Dowiedz się Jak Sylwia w 60 dni z rozmiaru 85B Push-Up (z wypełnieniem) przeszła na 65F Soft (sam materiał z koronką) bez kosztownych oraz bolesnych operacji plastycznych i bez żadnych wymyślnych diet ani leków!

 

Tak to w życiu każdej z nas bywa że przyzwyczajamy się do czegoś na dłużej, wtedy o zmianę jest bardzo ciężko. Znasz to uczucie, prawda?

Sylwia przywykła i pogodziła się ze swoim Push Up’em w jakże popularnym rozmiarze 85B. Stanik ten dawał złudne wrażenie, że „jednak coś tam jest”, bo „przecież cudów nie ma”.

Gdy dowiedziała się o Bra Fittingu pojawił się strach przed zmianą – każda z nas czasem boi się stanąć twarzą w twarz przed krępującym problemem, wtedy lepiej zająć się czym innym.


Jednak NIE TYM RAZEM! Sylwia stanęła oko w oko ze swoim przeznaczeniem – osiągnięciem efektów o których zawsze marzyła.

Zaczęło się od bezpłatnej konsultacji sam na sam z wykwalifikowanym personelem, potem poznała wiele nietypowych metod które stosowała w swoim życiu…

Na dzień dobry wysłużone 85B poleciało w kąt, a w jego miejsce przyszło 65D tak na początek.

Różnicę było widać od razu i czuć – idealne podtrzymanie biustu, odpowiednia wysokość zapięcia, piersi odpowiednio schowane w miskach bez rozlewania się na boki. Dobrze jak na pierwszy raz.

 

Potem kroczkami do celu Sylwia systematycznie stosowała wiele wyjątkowych Brafitterskich technik, dzięki czemu zaczęła osiągać efekty, o których od lat marzyła, a także czuła się bardziej kobieco, powróciła jej wiara w siebie i w swoje możliwości.

 

Nagle trzeba było przyjść znowu na bezpłatną konsultację, bo okazało się, że dotychczasowe 65D było za małe (biustonosz to chyba jedyna część garderoby, która gdy stanie się za mała, powoduje dumę i radość) i bliżej serca trafiło 65E : )

Tup, tup, tup, kolejne kroczki wraz z wiedzą Brafitterską i nagle znowu 65E jest za małe!

 

Finalnie (jak na razie) jest 65F z miseczką softową (wykonana z miękkich tkanin bez usztywnień) – zmiana jest 300%, bo Sylwia osiągnęła efekt z 85B push-up na 65F soft w zaledwie 60 dni – kto by pomyślał? : )

zdjęcie niedostępne

 

 

Wypełnij ankietę, aby otrzymać indywidualne porady w doborze odpowiedniego rozmiaru. Aby przejść do ankiety kliknij w ten link: ANKIETA

 

 

#2  Druga Metamorfoza

 

Masz już dość piersi, które przeszkadzają Ci w codziennej pracy?
Denerwuje Cię ich rozmiar czy ich położenie na brzuchu?
Pani Wanda postanowiła podjąć walkę z tym problemem i dzięki naszej pomocy, uzyskała efekt, o którym marzyła!
Uniesione piersi ponad brzuch, idealne podtrzymanie ich na co dzień, ułatwiające funkcjonowanie i co najważniejsze – piękny uśmiech po wyjściu z przymierzalni!

 

 

Wypełnij ankietę, aby otrzymać indywidualne porady w doborze odpowiedniego rozmiaru. Aby przejść do ankiety kliknij w ten link: ANKIETA

 

 

#3  Trzecia metamorfoza

 

Asymetria piersi jest bardzo popularnym i normalnym zjawiskiem. Jest to często wynik uwarunkowań genetycznych. Duży wpływ na kształt biustu ma także przebieg ich rozwoju wzrostu. Rozpoczyna się on około 2 lata przed pierwszą miesiączką i kontynuuje przez około 2-4 lata. Pojawienie się na tym etapie nieprawidłowości może skutkować różnicą w rozmiarze obu piersi. Kształt biustu zmienia się również podczas dużych zmian hormonalnych w okresie ciąży i menopauzy. Wtedy też może pojawić się asymetria piersi.

Większość kobiet ma nierówne piersi o co najmniej 1 rozmiar. To nie znaczy, że nasz biust ma źle wyglądać w staniku. Wystarczy go tylko dobrze podtrzymać i włożyć do misek, a potem tylko ułożyć.

Jedna z Pań przyszła do nas w biustonoszu 100C. Jednak szybko odkryła, że aby biust był utrzymany i uniesiony rozmiar musi ulec zmianie. 100C zamieniło się w 75H, dodatkowo został rozwiązany "problem" asymetrii.

 

Wypełnij ankietę, aby otrzymać indywidualne porady w doborze odpowiedniego rozmiaru. Aby przejść do ankiety kliknij w ten link: ANKIETA

 

 

NEWSLETTER

Chcesz być na bierząco z nowościami w naszym sklepie? Zostaw swój adres e-mail poniżej a my powiadomimy Cię o nadchodzących promocjach.

Producenci